no-img
بانک فایل

راهنمای خرید بانک فایل - بانک فایل


بانک فایل
🔴 اطلاعیه مهم

صفحه جدا

راهنمای خرید بانک فایل


راهنمای خرید بانک فایل

وب سایت بانک فایل برای راحتی مشتریان آموزش خرید و دانلود فایل ها را به صورت ویدیویی آموزشی به نحوه آسان آماده کرده است تا شما دوستان عزیز در خرید خود با مشکل مواجه نشوید. شما با رعایت دستورالعمل های زیر می توانید فایل های پولی و رایگان را به ساده ترین روش خریداری یا دانلود کنید. در صورت بروز هرگونه مشکلی در خرید خود شما می توانید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

ویدیو آموزشی راهنمای خرید سایت بانک فایل:

نرم افزار های مورد نیاز برای اجرا کردن فایل ZIP و PDF:

RAR برای اجرای فایل ZIP در اندروید

WiNRAR برای اجرای فایل در ویندوز

NITRO PRO برای اجرای فایل PDF

مسئولیت بانک فایل

سایت بانک فایل موظف است به ارائه محصولات با کیفیت برای کاربران خود به صورت 24 ساعته پاسخگوی مشکلات مشتریان خود باشد و در صورت نارضایتی مشتری از فایل های خریداری شده موظف است فایل های اضافی را به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار دهد. رضایت مشتری را جلب کند. همچنین در صورت رها یا عدم رضایت کاربر از محصولات ما پس از خرید و پرداخت فایل، مسئولیت ما بر عهده ماست. بازپرداخت وجه پرداختی به حساب مشتری.

سوال از بانک فایل

در صورت تمایل شما می توانید سوالات خود را در مورد محصولات سایت و یا سوالات مربوط به قسمت های مختلف سایت را از ما بپرسید و قطعا ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد. لطفا سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در قسمت تماس با ما ارسال کنید. در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود، خرید فایل و … می توانید 24 ساعته با ما در ارتباط باشید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا آن را رفع کنیم.

ویدیو آموزشی راهنمای خرید بانک فایل:

تماس با ما

اینستاگرام بانک فایل: instagram.com/bankefilecom

واتس اپ بانک فایل: wa.me/+601160575017

تلگرام بانک فایل: t.me/bankefile1

ایمیل بانک فایل: [email protected]